The Tara Sofa Collection | Gainsville
-65%
NEW
Quick View
Tara Corner Sofa
$5,539.27
$1,938.74
-65%
NEW
Quick View
Tara 3 Seat Sofa
$3,508.44
$1,227.95
-65%
NEW
Quick View
Tara 2 Seat Sofa
$2,516.23
$880.68